top of page

Як пройти випробування війною і залишитись Людиною?..

Історія завжди багата на драматичні події і загадкові таємниці. І саме в таку оповідь пропонує нам зануритись автор історико-пригодницького роману "Таємниця Святоюрської гори" Олександр Богданович.

"Таємниця Святоюрської гори" - це захоплива дилогія, що привідкриває перед читачами двері епічної історії Галичини. Розпочинається оповідь від часів Першої світової війни, період окупації російськими військами Львова (від вересня 1914 до червня 1915 року). Російська контрозвідка намагається вкорінити шпигунську мережу в серце австрійської території під командуванням капітана Бєлінського. Однак знаходить тут дещо більше, значно загадковіше - зброю, яка здатна знищити світ. Містичну таємницю, яку майже тисячоліття ретельно приховували уніатські ченці у надрах Святоюрської гори. Чи вдасться героям роману віднайти цю загадкову зброю? Чи зможуть вони, подолавши випробування війною (чи навіть двома), залишитись Людьми? Про це ви дізнаєтесьна сторінках "Таємниці...".


Основою викладеної в книзі історії є матеріали з фондів російських і українських держархів (у тому числі приховані та засекречені матеріали), бібліотек, а також спогади свідків та учасників описаних подій. Ця історія прокладає міст між минулим і сучасністю, допомагаючи нам краще розуміти атмосферу та складні стосунки, що панували в місті Львові під час важких воєнних випробувань.7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page