top of page

Свобода - цінність людства, недосяжна і непотрібна рабському народу

У книзі "Скоропадський, Манергейм, Врангель: кавалеристи-державники" автор розкриває факти з життя трьох видатних постатей - Павла Скоропадського, Карла Густава Маннергейма та Петра Врангеля (колеги Скоропадського у свиті останнього російського імператора). Ці троє генералів-кавалеристів пережили крах російської імперії та стали лідерами при створенні нових держав після цього поділу. Дмитро Шурхало допомагає читачам розібратися в їхніх суперечливих вчинках та взаємодії під час складних історичних обставин.


До 1917 року їхні шляхи мали багато спільного, проте після розпаду російської імперії кожен взявся за створення власної незалежної держави. Маннергейм виявився найуспішнішим у цьому починанні. Ці видатні генерали були непримиренними антикомуністами, які вели боротьбу проти російського більшовизму до останніх днів життя.


Цікавою вважаємо думку, яку висловив Маннергейм: російський народ не зумів скористатися свободою після розпаду імперії, що призвело до загострення проблем для всього світу. Як і сьогодні, свобода була недосяжною для рабського мислення росіян. Вони ніколи не прагнули свободи, їх не цікавить добробут, демократія, політична стабільність. Це темний, кривавий, безвільний народ, якому не місце на політичній арені світу.

9 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page