top of page

ЛЮДСЬКА ЖАДОБА ДО НЕЗВІДАНОГО

Підсвідомість людини влаштована за принципом «забороненого плоду». Нездоланне бажання володіти тією силою, яка не до снаги. До чого призводить людська цікавість та жадоба? Що так манить у таємницях? Реальність сповнена таємницями, загадками, історіями, які вимагають жертви. Та навіть за умови, що ти пожертвував життям, все не завжди закінчується так, як би хотілося.

Перша книга роману-дилогії «Таємниця Святоюрської гори» розповідає про події та описує атмосферу, яка панує у місті у часи Першої світової війни, друга зачіпає міжвоєнний період, початок Другої світової та радянський час. Цікавий та простий сюжет не містить обширних художніх описів, що також привертає увагу до цієї історії. І хоча часи, описані автором, одні з найгірших в історії, зокрема Галичини, завдяки неповторному та гармонійному авторському стилю читач із захопленням порине в атмосферу, яка тоді панувала у Львові.

Роман «Таємниця Святоюрської гори» містить у собі декілька сюжетних ліній. Не зважаючи на це, книга досить легко читається, навіть якщо ти не прихильник історичних романів. Типовий герой Олександра Богдановича не надто відрізняється від пересічної людини, або й абсолютно схожий на нас. Особливо ця схожість проявляється у наполегливих пошуках незвіданого. Плітки про зброю, здатну занурити весь світ у темряву, розбурхали гонитву на роки. Герої впродовж двох книг намагаються розгадати, що ж все-таки ховали уніатські ченці в надрах Святоюрської гори, – вони йдуть до своєї мети і навіть не здогадуються, що їхня цікавість призведе до фатальних наслідків... Когось з часом здолала параноя, а хтось зберіг пам’ять про пригоди минулого і поховав її разом з усіма дорогами до тієї страшної загадки.

Що ж там насправді заховано, у надрах Святоюрської гори? Це таємниця, яку може розрити тільки творець цього захопливого сюжету.

9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page