top of page

Львів у вогні війни

Цей історико-пригодницький роман не просто ще одна книга про війну. Він про людські життя та трагедії, абсурдність владних верхівок та важке, іноді нестерпне буття Львова між двох вогнів. Його варто прочитати для того, щоб сповна пізнати історію свого краю та зрозуміти, що кожна війна має свій кінець і свою ціну.


Головний герой роману, капітан російської армії Бєлінський, приїхав до Львова як агент контррозвідки. Під час прочитання книги цікаво спостерігати, як змінюється його ставлення до царської росії: із зазомбованого військовослужбовця Бєлінський перетворюється на людину, що здатна мислити та адекватно оцінювати дії своєї держави. Усе це розгортається поряд із таємницею, що захована в надрах Святоюрської гори. Бажання дізнатися її змусить вас дочитати до останньої сторінки.


На тлі таємниці, перша частина роману дуже виразно демонструє життя міста в Першу світову війну, показує хаос і паніку, які панували у Львові. Ця історія ще раз переконує, що війна - це час, коли не можна вірити нікому, коли звичайна розмова з незнайомцем може обернутися ув'язненням.


Особливістю роману, що припала мені до душі, є детальний опис вуличок, якими ходили герої твору. Після прочитання дилогії «Таємниця Святоюрської гори» розумієш, що мало не кожна будівля у Львові «просякнута» духом різних історичних епох. В уяві одразу постають місцини, якими тепер ходжу і я. А оскільки мені добре знайомі Броди, Олесько, Підгірці та Ожидів (звідки я родом), розповідь про поїздки Бєлінського у ці місця дають мені відчуття міцного зв'язку з минулими поколіннями.


Читайте «Таємницю Святоюрської гори»! Вона захоплює своєю щирістю та реалістичністю, відкриває минуле унікального міста Лева з його неповторною архітектурою, складною історією і такими різними людьми.


9 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page