top of page

Калейдоскоп української мудрості

«Мозаїка слова» - концентрована збірка вдалих фраз, крилатих висловів, цитат народної творчості та думок великих людей.


Це книга, розгорнувши яку ти з першої сторінки розмірковуєш над кожним словом і відчуваєш гордість. Гордість за те, що тобі пощастило народитися українцем. Задуматись про те, яка тяжка доля випала українському народові. У нашій історії передано всі ті поневіряння та страждання. А найстрашніше те, що ворог, який катував нас декілька століть тому, не вгомонився й до сьогодні. Ніколи не забуваймо, скільки культурних діячів було вбито і скільком не судилось затриматись на цьому світі через те, що радянський режим фільтрував і знищував наш цвіт нації.


Тому ця книга зараз як ніколи є на часі. Вона повинна бути в кожній домівці, щоби кожен усвідомлював те, за що ми боремось: мову, культуру, свободу та віру. Мова на першому місці, бо завдяки їй ми можемо існувати як нація. Нас катували, багато українців загинули страшною смертю, щоби ми забули, хто ми. Та козацького духу нам не позичати! Ми були, є і будемо українцями, що готові захищати своє скільки буде потрібно.


«Мозаїка слова» стане для вас нагадуванням про те, що ми маємо ким пишатися, маємо революціонерів, які героїчно виборювали нам Незалежність. А ми, як свідомі сини і дочки свого народу, мусимо продовжувати цю боротьбу, аби нашим нащадкам жилося краще.

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page