top of page

Від дисидентства до президентства

Це книга стала останньою прижиттєвою історією Вацлава Гавела - людини, яка була останнім президентом Чехословаччини та першим президентом Чеської Республіки. Книга написана в цікавій формі, що поєднує інтервʼю спогади і нотатки зі щоденника.


Життя президента Гавела було насичене та спонтанне. Він став авторитетом для багатьох своїх наступників. Його виваженість та гострий розум вражають безкраїми горизонтами мислення. Гавел був людиною, яка залишила значний слід в історії. Завдяки своїм здібностям та прагненням він утвердив європейський шлях для Чехії. Кожне його слово варте уваги, адже він зумів стати чудовим лідером, який дивився на світ і людей крізь призму правди та справедливості.


Ця книга чудовим підійде тим, хто хоче краще зрозуміти світ великої політики та її життя зсередини. Вацлав Гавел детально описав те, в якому шаленому темпі іноді доводиться працювати лідеру. Інколи ми не розуміємо, що ховається за ширмою великої політики, а «Прошу коротко» дасть відповідь на ці питання.


Вацлав Гавел щиро радить, щоб всі народи та культури були рівними у своїх правах. Саме цьому варто б повчитися всім теперішнім світовим лідерам. Тож обовʼязково прочитайте «Прошу коротко» - якщо вам колись випаде нагода змінити цей світ, то поради Вацлава Гавела неодмінно вам знадобляться.


7 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page