top of page

ЛЬВІВ І ВІЙНА

У нинішній буремний час, повний невизначності, абсурдності та часто тривожного розвитку подій, у час максимального психологічного напруження особливого значення набуває розважливе, заспокійливе художнє слово про аналогічні важкі випробування, які випали на долю наших дідів-прадідів.

Взірцем такого художнього слова є дилогія «Таємниця Святоюрської гори» − історико-пригодницький роман, який базується на оповідях очевидців та їхніх особистих архівах. У першій книзі події розгортаються у столиці Галичини в роки Першої світової війни, а друга книга занурює читача у вир Другої світової війни. Головний герой – російський офіцер царської армії, який тричі відвідує Львів та щоразу застає місто в іншому державному підпорядкуванні – австрійському, польському та радянському. Дилогія зображує нікчемність та жорстокість російської армії, безглуздість та фаталізм війни та людей, які стали її заручниками. Художнє відтворення колоритного життя поліетнічної спільноти міста у драматичні та трагічні періоди його історії – це блискуче реалізований авторський задум О. Богдановича.

Основний меседж автора – у роки воєнного лихоліття треба жити і вижити: воїну − щоб здолати ворога, а тим, хто залишається в тилу – щоби забезпечити військових всім необхідним, психологічно й морально підтримувати наших захисників, яких з нетерпінням чекають вдома − живими, здоровими і з ПЕРЕМОГОЮ!


18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page