top of page

ОПЛАТА  ТА ДОСТАВКА ТОВАРУ

 

При розрахунку готівкою можливі такі варіанти оплати:

1. Післяплата на Новій пошті.

2. Передплата на реквізити банківської карти.

3. Оплата готівкою при самовивозі чи доставці від видавництва (безкоштовно у центральні райони Львова).

Щоби оплатити замовлення картою оберіть відповідну платіжну систему. Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт https://www.portmone.com.ua/, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки та пройти верифікацію.

 

 

Щоби придбати книжку в електронному форматі:

 

1) Оберіть книги серед запропонованих ЕЛЕКТРОННИХ ВИДАНЬ (натиснувши кнопку «Додати у кошик»). 

 

Зверніть увагу, що в замовленні можуть були виключно електронні книги!!!

 

2) Оплатіть замовлення на електронні книги карткою на сайті протягом 24 годин з моменту оформлення. 

 

Просимо звернути увагу, що кошти за виконане замовлення на електронну книжку не повертаються, а саме замовлення не може бути скасованим. Проте у разі виявлення некоректної роботи цифрових книг, винекнення труднощів із завантаженням файлів тощо просимо повідомити нас, написавши на e-mail: pais.druk@gmail.com.

 

3) Одразу після здійснення оплати автоматично надсилається лист на Вашу електронну скриньку, у якому прикріплений zip-файл книжки для завантаження. Більшість електронних видань представлені в форматах epub, fb2 та pdf.

Доставку фізичних товарів здійснюємо Новою поштою чи Укрпоштою (оплата відповідно до тарифів перевізника). Також Ви можете забрати замовлення самостійно (м. Львів, вул. Гребінки, 5, оф. 1) або замовити послугу кур'єрської доставки від видавництва (лише у Львові, безкоштовно у центральні райони міста).

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 

Якщо ви виявили ТЕХНОЛОГІЧНІ НЕДОЛІКИ (розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо) у примірнику книжки, придбаної в Інтернет-книгарні ПАІС, та можете його підтвердити фотографією – ми повернемо вам кошти після повернення товару, або ж заміняємо пошкоджені книжки на нові аналогічні без браку (за бажання).

Для цього слід оформити заявку, написавши на e-mail: pais.druk@gmail.com.

При оформленні заявки необхідно вказати таку інформацію: номер замовлення, П.І.Б., контактний телефон, а також долучити фото, на якому чітко видно виявлений недолік.

Браковані примірники книг можна повернути у той самий спосіб, в який відбувалась доставка (Нова Пошта). Повернення відбувається за кошт видавництва після отримання книжкової продукції з елементами браку. 

 

Просимо звернути увагу, що кошти за виконане замовлення на електронну книжку не повертаються, а саме замовлення не може бути скасованим. Проте у разі виявлення некоректної роботи цифрових книг, винекнення труднощів із завантаженням файлів тощо просимо повідомити нас, написавши на e-mail: pais.druk@gmail.com.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

 

bottom of page